BABA GRUP

Baba İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık ve Yapı Denetim Şirketi olarak Betonarme ve Çelik Projelerinin yürülükte olan standart ve yönetmeliklere uygun olarak projelendirilmesi, raporlandırılması, metraj ve çizimlerinin oluşturulması denetlenmesi hizmetlerinin yanısıra Gayrimenkul Danışmanlık alanında da hizmet vermekteyiz.
Değerlerimiz

Değerlerimiz

Samimiyet, dürüstlük, bütüncül bakış, şeffaflık, sürdürülebilirlik, disiplin ve uyumlu çalışma, katılımcı karar süreci, Yani kısacası İyilik ve doğruluk adına tüm evrensel ve etik değerleri sahipleniyor, kurum olarak iş ve sosyal hayatımızda bu kaynaklardan besleniyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Alanımızda, etik değerlere bağlı ve ilkeli duruşumuzla birlikte, sahip olduğumuz saygın ve en çok tercih edilme konumumuzu daha da güçlendirmek, saygınlığımızı ve güvenirliliğimizi arttırmaktır.
 

Misyonumuz

Misyonumuz

İşimizde yeterliliği ve kaliteyi, ekonomi ile birlikte sağlayan, müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını gözeten, doğaya ve çevreye duyarlılıkla birlikte iş kalitesi ve müşteri memnuniyetini hep arttırma yolunda çalışan bölgenin lider kuruluşu olmak.

Faaliyet Alanlarımız

Ordu Fatsa ilçesinde bulunan yerleşkemizle başta Ordu olmak üzere Gayrimenkul Danışmanlık, Proje, Taahhüt ve Yapı Denetim hizmeti vermekteyiz.

Gayrimenkul

Gayrimenkul Danışmanlık, Proje, Uygulama ve Taahhüt hizmetleri kapsamında kuruluşumuzdan bu yana ülkemiz çapında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yapı Denetim

Baba Yapı Denetim Mühendislik olarak devam eden projelerin uygunluğunu kontrol ediyor ve sorumluluğunu üstleniyoruz.

Hızlı İletişim

Faaliyet alanlarımız çerçevesinde veya farklı konularda
Whatsapp iletişim hattımız üzerinden hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp

Projelerimiz

Bahar Sitesi

Bahar Sitesi

Hayallerinizi Süsleyen Daireler

İş Ortaklarımız

Yükleniyor
Yükleniyor...
X

Site içi arama